2024-09-09 / Kuchnie Świata Sa

Przedstawiciel Handlowy

Ogłoszenie numer: 9255026, z dnia 2024-09-09

Kuchnie Świata Sa

Miejsce pracy: Giżycko, teren Giżycko, Ruciana Nida, Pisz, Mikołajki

Opis stanowiska

  • Praca z klientem,
  • Zdobywanie nowych w branży HoReCa oraz rozwój obecnych klientów.
  • Spotkania handlowe, przyjmowanie i wprowadzanie do systemu zamówień.
  • Tworzenie ofert, pilnowanie płatności

Wymagania

  • Doświadczenie jako przedstawiciel handlowy w branży HoReCa
  • Prawo jazdy i sprawne prowadzenie auta kat B

Oferujemy

  • Auto, telefon, komputer.
  • Pakiet medyczny Allianz -dofinansowanie
  • Grupowe ubezpieczenie PZU,
  • Dofinansowanie do karty Benefit