2024-08-25 / Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe TOPAZ

Pracownik sklepu / Sprzedawca

Miejsce pracy: Ełk, ul. Mickiewicza 19
Sieć polskich sklepów spożywczych TOPAZ działająca od ponad 30 lat, wypracowała wysoki standard placówek handlowych, atrakcyjną ofertę i silną pozycję na regionalnym rynku. TOPAZ to obecnie ponad sto trzydzieści placówek (sklepów własnych i franczyzowych) w czterech województwach wschodniej, a także centralnej Polski.
Twoje główne zadania:
  • obsługa kasy fiskalnej
  • dbałość o właściwą ekspozycję produktów
  • monitorowanie terminów przydatności do spożycia
  • profesjonalna obsługa klientów
Oczekujemy od Ciebie:
  • gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym
  • aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych (lub gotowość do ich uzupełnienia)
Mile widziane:
  • doświadczenie w pracy w sklepie
Oferujemy Ci:
  • umowę o pracę
  • premie świąteczne
  • opiekę medyczną
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu