wczoraj / Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu

Pracownik produkcyjny-operator piły

Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu
Miejsce pracy: Elbląg
Numer: StPr/24/1624
OBOWIĄZKI:
Cięcie i przygotowywanie detali stalowych do spawania i inne prace z tym związaneJedna zmiana - 8-16Oferta dla osób zarejestrowanych w PUP Elbląg
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, mechaniczne

Wymagania inne:

Wykształcenie zawodowe mechaniczne, umiejętność obsługi piły do metali i innych urządzeń mechanicznych.

Miejsce pracy:

Elbląg

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu