wczoraj / Powiatowy Urząd Pracy w Mrągowie

Pracownik produkcji

Powiatowy Urząd Pracy w Mrągowie
Miejsce pracy: Mrągowo
Numer: StPr/24/0594
OBOWIĄZKI:
Obsługa maszyn produkujących uszczelki samochodowe, pakowanie według specyfikacji i instrukcji gotowych wyrobów,wstępna kontrola wizualna wyprodukuwanych wyrobów gotowych, kontrola ilości spakowanych produktów.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: pracowitość, staranność, dokładność
Uprawnienia: Sprawność fizyczna
Uprawnienia: rzetelność i dokładność i sumienność

Wymagania inne:

Mile widziana znajomość języka angielskiego.

Miejsce pracy:

Mrągowo

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

od 28,1 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mrągowie