2024-09-17 / Powiatowy Urząd Pracy w Mrągowie

Pracownik produkcji

Powiatowy Urząd Pracy w Mrągowie
Miejsce pracy: Mrągowo
Numer: StPr/24/0558
OBOWIĄZKI:
Praca na produkcji przy obsłudze maszyn, które produkują uszczelki samochodowe, nadzorowanie i kontrola przebiegu procesu, pakowanie części i innych urządzeń na produkcji.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Język: angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A1 - początkujący
Uprawnienia: Sprawność fizyczna
Uprawnienia: zdolności manualne
Uprawnienia: dobra kondycja fizyczna

Wymagania inne:

[Inne] : Język angielski na poziomie komunikatywnym jest mile widziany ze względu na międzynarodowy zespół.

Miejsce pracy:

Mrągowo

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 28,1 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mrągowie