2024-08-09 / Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu

Pracownik małej gastronomii

Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu
Miejsce pracy: Suchacz
Numer: StPr/24/1350
OBOWIĄZKI:
Kompleksowa obsługa klienta, kasy fiskalnej, sprzedaż, serwis sprzątającyGodziny pracy do ustalenia wg grafiku między 8-22Oferta pracy w ramach DIWSP ze wskazanym kandydatem
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

Umiejętność pracy w zespole, wysoka kultura osobista, odpowiedzialność, zaangażowanie.

Miejsce pracy:

Suchacz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu