2024-08-27 / Klient portalu Praca.pl

Pracownik ds. personalno-płacowych

Ogłoszenie numer: 9193024, z dnia 2024-08-27

Klient portalu Praca.pl

Firma handlowo-produkcyjna.

Miejsce pracy: Olsztyn

Opis stanowiska

  • Prowadzenie dokumentacji płacowej i kadrowej
  • Naliczanie wynagrodzeń oraz sporządzanie listy płac
  • Tworzenie i przesyłanie deklaracji ZUS i US
  • Tworzenie i przesyłanie sprawozdań PFRON i GUS

Wymagania

  • Wykształcenie średnie lub wyższe
  • Znajomość przepisów z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i ich stosowanie
  • Minimum 3 lata doświadczenia w obsłudze kadrowo-płacowej
  • Bardzo dobra znajomość programów Płatnik oraz MS Office
  • Mile widziana znajomość programu Symfonia r2Płatnik
  • Bardzo dobra umiejętność organizacji pracy oraz współpracy w zespole
  • Samodzielność i elastyczność w podejściu do pracy

Oferujemy

  • Praca dodatkowa – dowolna forma zatrudnienia
  • Wynagrodzenie brutto do 2.000,00 złotych
  • Wdrożenie na stanowisko
  • Praca w stabilnej firmie