2024-08-19 / Miejski Urząd Pracy w Olsztynie

Pracownik do obsługi drukarki cukierniczej

Miejski Urząd Pracy w Olsztynie
Miejsce pracy: Olsztyn
Numer: StPr/24/1054
OBOWIĄZKI:
obsługa drukarki spożywczej, tworzenie projektów w programie dodanym do maszyny, obsługa strony internetowej oraz profili społecznościowych cukierni, dystrybucja wyrobów w internecie i/lub instytucjach na terenie Olsztyna, przygotowywanie produktów do druku oraz ich pakowanie.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Olsztyn

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Miejski Urząd Pracy w Olsztynie