2024-10-15 / Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu

Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu
Miejsce pracy: Elbląg
Numer: StPr/24/1825
OBOWIĄZKI:
Bieżąca pomoc i obsługa pracowników z Bangladeszu, sprawowanie nadzoru nad dokumentacją pracowników z Bangladeszu. Jedna zmiana 08:00- 16:00.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

Wykształcenie bez znaczenia, umiejętność prowadzenia dokumentacji pracowników z Bangladeszu, zdolność porozumiewania się z obywatelami Bangladeszu i umiejętności rozwiązywania ich problemów, znajomość języka bengalskiego

Miejsce pracy:

Elbląg

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 28,1 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu