2024-08-30 / Urząd Pracy Powiatu Olsztyńskiego

Pracownik biurowy

Urząd Pracy Powiatu Olsztyńskiego
Pracownik biurowy
Miejsce pracy: Olsztyn
Numer: StPr/24/0772
OBOWIĄZKI:
wg. programu stażu
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Oferta stażu przeznaczona dla osób bezrobotnych zamieszkałych na terenach wiejskich. Preferowane wykształcenie minimum średnie o profilu: ekonomia, prawo, administarcja, rachunkowość, geodezja

Miejsce pracy:

Olsztyn


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Powiatu Olsztyńskiego

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

18 Września 2024

Pracownik administracyjno-biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Piszu

warmińsko-mazurskie / Pisz

  • Przygotowywanie list płac, prowadzenie dokumentacji osób zatrudnionych,list płac, kont urlopowych, kont wynagrodzeń, itp. Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Wymagania inne:
Więcej

18 Września 2024

Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Olecku

warmińsko-mazurskie / Olecko

  • roznoszenie dokumentów polisowych, prowadzenie księgi zgłoszeń szkód, przygotowanie drobnych pism, odwiedzanie klientów, serwisowanie umów grupowych, przyjmowanie i wysyłanie korespondencji Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie...
Więcej