2024-08-26 / Miejski Urząd Pracy w Olsztynie

Pracownik biurowy

Miejski Urząd Pracy w Olsztynie
Miejsce pracy: Olsztyn
Numer: StPr/24/1082
OBOWIĄZKI:
staż w ramach aktywizacji osób bezrobotnych do 30 roku życia
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Olsztyn

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Miejski Urząd Pracy w Olsztynie

Podobne ogłoszenia:

17 Września 2024

Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu

warmińsko-mazurskie / Elbląg

  • Obsługa urządzeń biurowych, pomoc przy obsłudze interesantów, pomoc przy ewidencjonowaniu i archiwizowaniu dokumentów, pomoc w obsłudze specjalistycznych aplikacjiJedna zmiana 7-15 pn-ptOferta stażu dla osoby bezrobotnej zameldowanej w...

warmińsko-mazurskie / Gronowo Elbląskie

  • Czynności związane z porządkowaniem dokumentów, archiwizacja, przygotowanie sprawozdań.Jedna zmiana 08:00- 16:00.Oferta pracy po stażu ze wskazanym kandydatem. Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe Wymagania inne:...