2024-09-01 / Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu

Pracownik biura

Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu
Miejsce pracy: Elbląg
Numer: StPr/24/1526
OBOWIĄZKI:
Umawianie i koordynowanie spotkań, zarządzanie kalendarzem, organizacja podróży służbowych, przyjmowanie gości, obsługa połączeń telefonicznych, współpraca z dostawcami i instytucjami zewnętrznymi, zaopatrywanie kancelarii w artykuły biurowe, obsługa baz danych, tłumaczenie dokumentacji, dbanie o przepływ informacji między prawnikami.Jedna zmiana 08:00- 16:00 od poniedziałku do piątku.Oferta po stażu ze wskazanym kandydatem.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Wymagania inne:

Wykształcenie wyższe, minimalny staż w zawodzie.Zdolność koncentracji uwagi, umiejętność logicznego rozumowania, predyspozycje do pracy organizacyjnej, umiejętność nawiązywania kontaktu z ludźmi.

Miejsce pracy:

Elbląg

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu