wczoraj / Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu

Pracownik administracyjno-biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu
Miejsce pracy: Elbląg
Numer: StPr/24/1807
OBOWIĄZKI:
Rejestrowanie wniosków w sprawie ustalenia prawa do bonu energetycznego: zakładanie akt sprawy wnioskodawcy z uporządkowaną dokumentacją zgodnie z wytycznymi JRWA, rejestrowanie przyjętych wniosków w systemie komputerowym, tworzenie baz danych wnioskodawców o bon energetyczny i jej aktualizacja, kompletowanie dokumentacji oraz dokonywanie oceny formalnej i merytorycznej wniosków o bon energetyczny, przygotowywanie projektów informacji w sprawie ustalania prawa do bonu energetycznego.I zmiana w godz. 7:30 - 15:30 od pon. do czw. oraz 7:30 - 14:30 w pt.Oferta stażu dla osób bezrobotnych zameldowanych w mieście Elbląg.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

Wykształcenie wyższe lub średnie.Podstawowa znajomość urządzeń biurowych, umiejętność obsługi komputera - pakiet Office.Predyspozycje: osoba sprawna ruchowo i logicznie myśląca, komunikatywna, potrafiąca pracować w zespole, radzić sobie w stresujących sytuacjach, kreatywna, dobrze zorganizowana, punktualna, posiadająca umiejętność aktywnego słuchania, łatwość wypowiadania się oraz wysoką kulturę osobistą.

Miejsce pracy:

Elbląg

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu