2024-08-09 / Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu

Pracownik administracyjno- biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu
Miejsce pracy: Elbląg
Numer: StPr/24/1346
OBOWIĄZKI:
Pomoc w archiwizacji dokumentów, pomoc w zakresie działań i zadań realizowanych w ramach pośrednictwa pracy, doradztwa zawodowego oraz działaności szkoleniowej, pomoc w dziale refundacji w zakresie rejestracji wniosków, rozsyłania umów, odsyłania dokumentów, obsługi i segregacji poczty, przyjmowanie i podział korespondecji, rejestrowanie pism wychodzących i przychodzących zgodnie z instrukcją kancelaryjną, wpisywanie pism do książki nadawczej lub do dziennika korespondencyjnego. Jedna zmiana 07:45- 15:45 od poniedziałku do piątku.Oferta stażu dla osób bezrobotnych,zarejestrowanych w PUP, zamieszkałych w mieście Elbląg.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe

Wymagania inne:

Wykształcenie min. średnie, umiejętność obsługi komputera

Miejsce pracy:

Elbląg

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu