wczoraj / Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Mieście Lubawskim

Pomocniczy robotnik w przemyśle przetwórczym

Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Mieście Lubawskim
Miejsce pracy: Mierzyn (pow. nowomiejski, gm. Biskupiec), Mierzyn
Numer: StPr/24/1064
OBOWIĄZKI:
PRZENOSZENIE I PRZEWOŻENIE SUROWCÓW, RĘCZNE SORTOWANIE PRODUKTÓW, PRZENOSZENIE WYROBÓW Z LINII TECHNOLOGICZNYCH DO MAGAZYNU, MYCIE I CZYSZCZENIE SKRZYNEK I PALET
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

Wymiar czasu pracy: 40 godz. tygodniowo.System czasu pracy: jednozmianowy.Przewidywany okres zatrudnienia: 04.11.2024 - 31.10.2027.

Miejsce pracy:

Mierzyn

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 28,1 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Mieście Lubawskim