2024-10-15 / Urząd Pracy Powiatu Olsztyńskiego

Pomocniczy robotnik w hodowli drobiu

Urząd Pracy Powiatu Olsztyńskiego
Miejsce pracy: Barczewko
Numer: StPr/24/0909
OBOWIĄZKI:
Praca na fermie drobiu; obchody, ścielenie, usuwanie sztuk padłych; mycie indyczników, przegląd wyposażenia; utrzymanie porządku na terenie gospodarstwa.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

Praca w systemie dwuzmianowym w godzinach: 6:00 - 22:00

Miejsce pracy:

Barczewko

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Powiatu Olsztyńskiego