2024-08-19 / Powiatowy Urząd Pracy w Iławie

Pomocniczy robotnik leśny

Powiatowy Urząd Pracy w Iławie
Pomocniczy robotnik leśny
Miejsce pracy: Łęgowo (pow. iławski, gm. Kisielice), Łęgowo
Numer: StPr/24/1197
OBOWIĄZKI:
Sprzątanie powierzchni zrębnych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Robotnik leśny (wymagany staż - lata: 1)
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe


Wymagania inne:

mile widziane doświadczenie w pracy w lesie

Miejsce pracy:

Łęgowo


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 do 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Iławie

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

17 Września 2024

Robotnik gospodarczy

Powiatowy Urząd Pracy w Braniewie

warmińsko-mazurskie / Wilczęta

  • rodzaj prac: prace porządkowe, pielenie terenów zielonych, chodników, opieka nad świetlicami wiejskimi, wykaszanie trawników, remont chodników;zakres obowiązków: utrzymywanie porządku i czystości wewnątrz budynku, utrzymywanie porządku i...
Więcej

16 Września 2024

Robotnik gospodarczy

Powiatowy Urząd Pracy w Kętrzynie

warmińsko-mazurskie / Kętrzyn

  • prace porządkowe i konserwacyjne na terenie gminy Kętrzyn, pielęgnacja terenów zielonych, sprzątanie w obiektach gminnych Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne:
Więcej