2024-09-01 / Powiatowy Urząd Pracy w Braniewie

Pomocniczy robotnik drogowy

Powiatowy Urząd Pracy w Braniewie
Miejsce pracy: Braniewo
Numer: StPr/24/0311
OBOWIĄZKI:
Rodzaj prac:Wykonuje proste, rutynowe prace związane z różnymi etapami budowy dróg lądowych.Ogólny zakres obowiązków:1. Noszenie materiałów i zaprawy murarskiej na budowie;2. Wykonywanie prac pomocniczych przy wykonywaniu szalowań i rusztowań;3. Mieszanie, wylewanie i rozpościeranie materiałów takich jak: beton, gips, zaprawa murarska, mieszanki mineralno-asfaltowe itp.;4. Kopanie i wypełnianie dołów i rowów przy użyciu narzędzi ręcznych;5. Rozpościeranie piasku, żwiru, tłucznia i podobnych materiałów;6. Wykonywanie prac pomocniczych przy instalowaniu oświetlenia, oznakowania i barier drogowych;7. Ładowanie i rozładowywanie materiałów budowlanych stosowanych w robotach drogowych, materiałów wydobytych oraz sprzętu i transportowanie ich w obrębie miejsc prowadzenia prac drogowych przy użyciu taczek i wózków ręcznych;8. Sprzątanie miejsc pracy i usuwanie różnych przeszkód i zatorów według otrzymanych instrukcji;9. Posługiwanie się prostymi narzędziami ręcznymi;10. Przestrzeganie zasad ergonomii oraz przepisów bhp, ochrony ppoż. I ochrony środowiska wymaganych na stanowisku pracy.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

Dodatkowe umiejętności: wykonywnaie prostych prac budowlanych, drogowych.

Miejsce pracy:

Braniewo

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Braniewie