2024-08-20 / Powiatowy Urząd Pracy w Lidzbarku Warmińskim

Pomoc kuchenna

Powiatowy Urząd Pracy w Lidzbarku Warmińskim
Miejsce pracy: Lidzbark Warmiński
Numer: StPr/24/0475
OBOWIĄZKI:
przygotowywanie miejsca pracy, przygotowywanie warzyw i owoców, utrzymanie czystości
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych

Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Lidzbark Warmiński

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 496 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Lidzbarku Warmińskim