2024-09-01 / Powiatowy Urząd Pracy w Iławie

Pedagog szkolny

Powiatowy Urząd Pracy w Iławie
Pedagog szkolny
Miejsce pracy: Babięty Wielkie
Numer: StPr/24/1969
OBOWIĄZKI:
diagnozowanie styuacji wychowawczych uczniów
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: psychologia


Wymagania inne:

Wykształcenie wyższe -pedagogika opiekuńczo - wychowawcza, tel. 055 278 83 90

Miejsce pracy:

Babięty Wielkie


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 466,28 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Iławie

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

16 Września 2024

Pedagog

Powiatowy Urząd Pracy w Olecku

warmińsko-mazurskie / Olecko

  • udzielanie wsparcia pedagogicznego osobom w Domu dla Matek z Małoletnimi Dziećmi i Kobiet w ciąży, prowadzenie zajęć opiekuńczo-wychowawczych, udzielanie konsultacji wychowawczych, udział w ocenie sytuacji osób przebywających w DMD,...
Więcej

27 Sierpnia 2024

Opiekun dzieci i młodzieży dowożonych do i ze szkoły

Powiatowy Urząd Pracy w Ełku

warmińsko-mazurskie / Prostki

  • opiekun dzieci i młodzieży dowożonych do i ze szkoły Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne:
Więcej