2024-08-19 / Powiatowy Urząd Pracy w Kętrzynie

Pedagog szkolny

Powiatowy Urząd Pracy w Kętrzynie
Miejsce pracy: Reszel
Numer: StPr/24/0374
OBOWIĄZKI:
zgodnie z rozporządzeniem MEN w sprawie zasad organizacji udzielania pomocy psychologiczno- pedagogicznej w publicznych przedszkolach szkołach i placówkach
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, specjalizacja: kwalifikacje pedagogiczne
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: pedagogika II stopnia

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Reszel

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 908 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kętrzynie