2024-08-21 / Powiatowy Urząd Pracy w Olecku

Opiekunka dziecięca

Powiatowy Urząd Pracy w Olecku
Miejsce pracy: Kowale Oleckie
Numer: StPr/24/0332
OBOWIĄZKI:
zapewnienie bezpieczeństwa dzieciom, pomoc w obsłudze posiłków - karmienie dzieci wymagających pomocy, udzielanie pomocy nauczycielowi w zajęciach dydaktycznych, w czynnościach organizacyjnych (np. podczas spaceru) oraz porządkowych, np. przy sprzataniu zabawek z dziećmi, w sytuacjach gdy musi opuścić salę, pomoc przy ubieraniu i rozbieraniu dzieci przed wyjściem poza teren przedszkola i po powrocie, rozkładanie i składanie leżaków i pościeli dziecięcej, pomoc przy kałdzeniu dzieci na odpoczynek, otaczanie specjalną troską dzieci przebywających w pomieszczeniach sanitarnych ( w razie zmoczenia się dziecka lub zabrudzenia umycie dziecka i spakowanie zabrudzonej odzieży oraz umieszczenie jej w szatni w półce dziecka
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

dyspozycyjność

Miejsce pracy:

Kowale Oleckie

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Olecku