2024-09-01 / Powiatowy Urząd Pracy w Bartoszycach

Opiekun chorych

Powiatowy Urząd Pracy w Bartoszycach
Miejsce pracy: Bartoszyce
Numer: StPr/24/0677
OBOWIĄZKI:
czynnosci opiekuńcze pacjentów szpitalnych ( dbanie o czystości i higienę osobistą pacjentów, wykonywanie toalety chorego, dbanie o czystość bielizny osobistej,pościelowej, o estetykę najbliższegootoczenia pacjenta(szafa przyłóżkowa, łóżko),karmienie doustne pacjentów wymagających pomocy w tym zakresie, pomoc przy zaspakajaniu potrzeb fizjologicznych).
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Bartoszyce

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 6 154 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bartoszycach