2024-09-15 / Powiatowy Urząd Pracy w Braniewie

Nauczyciel wychwawania do życia w rodzinie

Powiatowy Urząd Pracy w Braniewie
Nauczyciel wychwawania do życia w rodzinie
Miejsce pracy: Szyleny
Numer: StPr/24/0425
OBOWIĄZKI:
Nauczyciel wychwawania do życia w rodzinie
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Uprawnienia: Przygotowanie pedagogiczne


Wymagania inne:

Wymagane kwalifikacje do nauczania wychowania do życia w rodzinie, przygotowanie pedagogiczne;

Miejsce pracy:

Szyleny


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 1 200 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Braniewie

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

19 Września 2024

Nauczyciel bibliotekarz

Powiatowy Urząd Pracy w Braniewie

warmińsko-mazurskie / Zagaje

  • - gromadzenie i katalogowanie zbiorów oraz ich techniczne i biblioteczne opracowanie,- prowadzenie dokumentacji bibliotecznej (dziennik pracy biblioteki, dzienna statystyka odwiedzin i wypożyczeni, akcesja czasopism, księgi inwentarzowe,...
Więcej

19 Września 2024

Nauczyciel / Korepetytor przedmiotów szkolnych

Moose Polecane Korepetycje Zuzanna Łoś, Marek Łoś Spółka Jawna

warmińsko-mazurskie /

  • ZATRUDNIMY ABSOLWENTÓW I STUDENTÓW DO PROWADZENIA LEKCJI I KOREPETYCJI Z PRZEDMIOTÓW matematyka, fizyka, chemia, biologia, język polski, historia i WOS, muzyka i wiele innych NA NOWY ROK SZKOLNY OD 1 WRZEŚNIA LUB OD 1 PAŹDZIERNIKA DO...
Więcej