2024-09-01 / Powiatowy Urząd Pracy w Kętrzynie

Nauczyciel psycholog

Powiatowy Urząd Pracy w Kętrzynie
Miejsce pracy: Sątoczno
Numer: StPr/24/0254
OBOWIĄZKI:
prowadzenie zajęć terapeutycznych, sporządzanie dokumentacji, prowadzenie psychoterapi, analiza zachowań dzieci i młodzieży
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), specjalizacja: psychologia
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: przygotowanie pedagogiczne

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Sątoczno

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 039 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kętrzynie