2024-08-30 / Powiatowy Urząd Pracy w Braniewie

Nauczyciel przyrody

Powiatowy Urząd Pracy w Braniewie
Miejsce pracy: Zagaje
Numer: StPr/24/0378
OBOWIĄZKI:
Ustawa z dn. 26 stycznia 1982 r Karta Nauczyciela - rozdział 2 art. 6
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Uprawnienia: Zaangażowanie
Uprawnienia: praca w zespole
Uprawnienia: kreatywność

Wymagania inne:

Wymagane kwalifikacje według Rozporządzenia Ministra Edukacji i Nauki z dnia 14 września 2023 r w sprawie szczególowych kwalifikacji wymaganych od nauczycieli (Dz. U. 2023 poz 2102)WYKSZTAŁCENIE:1) studia pierwszego i drugiego stopnia lub jednolite studia magisterskie prowadzone zgodnie z nowym standardem kształcenia na:a) kierunku studiów zgodnym z nauczanym przedmiotem lub prowadzonymi zajęciami i posiada przygotowanie pedagogiczne lubb) kierunku studiów, których program określa efekty uczenia się w kategoriach wiedzy i umiejętności obejmujące treści nauczania określone w podstawie programowej kształcenia ogólnego w zakresie nauczanego przedmiotu lub treści prowadzonych zajęć na odpowiednim etapie edukacyjnym, i posiada przygotowanie pedagogiczne, lubc) kierunku studiów, których program określa efekty uczenia się w kategoriach wiedzy i umiejętności obejmujące treści nauczania odpowiadające wymaganiom ogólnym określonym w podstawie programowej kształcenia ogólnego w zakresie nauczanego przedmiotu lub treści prowadzonych zajęć na odpowiednim etapie edukacyjnym, i posiada przygotowanie pedagogiczne oraz ukończyła studia podyplomowe prowadzone zgodnie z nowym standardem kształcenia w zakresie nauczanego przedmiotu lub prowadzonych zajęć lub2) studia drugiego stopnia lub jednolite studia magisterskie prowadzone zgodnie z przepisami obowiązującymi przed dniem 3 sierpnia 2019 r. na:a) kierunku zgodnym (specjalności zgodnej) z nauczanym przedmiotem lub prowadzonymi zajęciami i posiada przygotowanie pedagogiczne lubb) kierunku, którego efekty uczenia się w kategoriach wiedzy i umiejętności obejmują treści nauczania określone w podstawie programowej kształcenia ogólnego w zakresie nauczanego przedmiotu lub treści prowadzonych zajęć na odpowiednim etapie edukacyjnym, i posiada przygotowanie pedagogiczne, lubc) kierunku innym (specjalności innej) niż określone w lit. a i b i posiada przygotowanie pedagogiczne oraz ukończyła studia podyplomowe w zakresie nauczanego przedmiotu lub prowadzonych zajęć.

Miejsce pracy:

Zagaje

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 545,33 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Braniewie