2024-09-09 / Powiatowy Urząd Pracy w Lidzbarku Warmińskim

Murarz

Powiatowy Urząd Pracy w Lidzbarku Warmińskim
Murarz
Miejsce pracy: Lidzbark Warmiński
Numer: StPr/24/0546
OBOWIĄZKI:
Murowanie, przygotowywanie zapraw murarskich, obsługa maszyn budowlanych stosowanych w robotach murarskich.
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

mile widziane doświadczenie zawodowe w zawodzie murarz lub umiejętności murarskie

Miejsce pracy:

Lidzbark Warmiński


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Lidzbarku Warmińskim

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

14 Września 2024

Murarz-tynkarz

Powiatowy Urząd Pracy w Braniewie

warmińsko-mazurskie / Braniewo

  • Rodzaj pracy: wykonywanie prac budowlanych związanych ze wznoszeniem ścian z cegieł, kamieni, elementów betonowych, gipsowych, ceramicznych i innych materiałów budowlanych, nakładaniem warstw tynkarskich (wapiennych, cementowych, żywicznych,...
Więcej

30 Sierpnia 2024

Murarz-tynkarz

Powiatowy Urząd Pracy w Braniewie

warmińsko-mazurskie / Braniewo

  • Rodzaj pracy: wykonywanie prac budowlanych związanych ze wznoszeniem ścian z cegieł, kamieni, elementów betonowych, gipsowych, ceramicznych i innych materiałów budowlanych, nakładaniem warstw tynkarskich (wapiennych, cementowych, żywicznych,...
Więcej