2024-09-11 / Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu

Monter - serwisant

Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu
Miejsce pracy: Kazimierzowo
Numer: StPr/24/1418
OBOWIĄZKI:
Montaż instalacji PV (fotowoltaika) i pomp ciepłaJedna zmiana 8-16Oferta pracy dla osoby bezrobotnej zarejestrowanej w PUP Elbląg
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

Wykształcenie średnie, prawo jazdy kat. B, znajomość rysunku technicznego, umiejętność obsługi elektronarzędzi.

Miejsce pracy:

Kazimierzowo

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu