2024-08-21 / Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu

Monter odbojnic przemysłowych

Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu
Miejsce pracy: Elbląg
Numer: StPr/24/0757
OBOWIĄZKI:
Montaż produkowanych w firmie oraz będących w ofercie firmy odbojnic przemysłowychJedna zmiana 8-16 (inne godziny przy pracy w terenie poza siedzibą firmy - do uzgodnienia)Miejsce pracy: siedziba firmy + cała Polska - zgodnie ze zleceniami firmyOferta pracy w ramach DIWSP dla osób bezrobotnych zamieszkujących Miasto Elbląg
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, mechaniczne

Wymagania inne:

Wykształcenie zawodowe mechaniczne, umiejętność obsługi elektronarzędzi (wiertarka, szlifierka kątowa, dobijak, spawarka, plazma), do obsługi pewnych urządzeń pracodawca przyuczy.

Miejsce pracy:

Elbląg

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu