2024-08-26 / Powiatowy Urząd Pracy w Ełku

Monter / konserwator instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

Powiatowy Urząd Pracy w Ełku
Miejsce pracy: Ełk
Numer: StPr/24/0649
OBOWIĄZKI:
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Ełk

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Ełku

Podobne ogłoszenia:

17 Września 2024

Monter instalacji lpg

Powiatowy Urząd Pracy w Lidzbarku Warmińskim

warmińsko-mazurskie / Lidzbark Warmiński

  • Montaż samochodowych instalacji gazowych. Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe, kierunek: mechanik pojazdów samochodowych Wymagania inne:
Więcej

16 Września 2024

Monter/serwisant boisch sportowych, siłowni, zewnętrznych placów zabaw i fitness park

Powiatowy Urząd Pracy w Braniewie

warmińsko-mazurskie / Braniewo

  • rodzaj pracy: montaż, serwis, bieżące utrzymanie boisk, siłowni i placów zabaw, zagospodarowanie terenów zieleni, koszenie, nawadnianie, przycinanie roślin;ogólny zakres: montaż, serwis i naprawa oraz bieżące utrzymanie boisk sportowych,...