2024-09-17 / Powiatowy Urząd Pracy w Lidzbarku Warmińskim

Monter instalacji lpg

Powiatowy Urząd Pracy w Lidzbarku Warmińskim
Monter instalacji lpg
Miejsce pracy: Lidzbark Warmiński
Numer: StPr/24/0430
OBOWIĄZKI:
Montaż samochodowych instalacji gazowych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, kierunek: mechanik pojazdów samochodowych


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Lidzbark Warmiński


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Lidzbarku Warmińskim

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

16 Września 2024

Monter/serwisant boisch sportowych, siłowni, zewnętrznych placów zabaw i fitness park

Powiatowy Urząd Pracy w Braniewie

warmińsko-mazurskie / Braniewo

  • rodzaj pracy: montaż, serwis, bieżące utrzymanie boisk, siłowni i placów zabaw, zagospodarowanie terenów zieleni, koszenie, nawadnianie, przycinanie roślin;ogólny zakres: montaż, serwis i naprawa oraz bieżące utrzymanie boisk sportowych,...
Więcej

15 Września 2024

Monter / konserwator urządzeń zabezpieczeń technicznych osób i mienia

Miejski Urząd Pracy w Olsztynie

warmińsko-mazurskie / Olsztyn

  • montaż elektronicznych i mechanicznych elementów systemów zabezpieczeń służących do ochrony osób oraz mienia,takich jak: CCTV,DSO,SKD,SSP oraz SSWiN; przegląd,serwisowanie i konserwacja systemów zabezpieczeń oraz usuwanie usterek i awarii...
Więcej