2024-09-06 / Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu

Mechanik samochodowy

Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu
Miejsce pracy: Elbląg
Numer: StPr/24/1336
OBOWIĄZKI:
Zgodnie ze stanowiskiem.Jedna zmiana 08:00- 16:00 lub 10:00- 18:00. Oferta doposażenia stanowiska pracy dla osób bezrobotnych, zarejestrowanych w PUP Elbląg.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

Pożądane doświadczenie oraz umiejętności zawodowe.

Miejsce pracy:

Elbląg

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu