2024-09-06 / Powiatowy Urząd Pracy w Bartoszycach

Mechanik pojazdów samochodowych

Powiatowy Urząd Pracy w Bartoszycach
Mechanik pojazdów samochodowych
Miejsce pracy: Bisztynek
Numer: StPr/24/0612
OBOWIĄZKI:
konserwacja pojazdów, naprawa układów mechanicznych, usuwanie usterek, wymiana płynów eksploatacyjnych, organizacja stanowiska pracy, BHP
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Bisztynek


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bartoszycach

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

15 Września 2024

Mechanik-konserwator

Powiatowy Urząd Pracy w Ostródzie

warmińsko-mazurskie / Morąg

  • bieżące naprawy maszyn i urządzeń Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Uprawnienia: spawacz (wymagany staż - lata: 1) Wymagania inne: umiejętność spawania
Więcej

13 Września 2024

Mechanik-serwisant klimatyzacji

Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu

warmińsko-mazurskie / Elbląg

  • Obsługa klimatyzacji samochodowej i inne prace serwisowe, ocena i naprawy pojazdów i klimatyzacjiJedna zmiana 8-16Oferta pracy w ramach DIWSP dla osób zarejestrowanych w PUP Elbląg Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe...
Więcej