2024-08-20 / Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu

Mechanik pojazdów samochodowych

Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu
Miejsce pracy: Elbląg
Numer: StPr/24/1279
OBOWIĄZKI:
Naprawa pojazdów samochodowychJedna zmiana 7-15 pn-ptOferta pracy dla osoby do 30r.ż
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

Wykształcenie podstawowe ale wymagane doświadczenie zawodowe kierunkowe, sumienność, pracowitość.

Miejsce pracy:

Elbląg

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu