2024-09-17 / Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Mieście Lubawskim

Magazynier

Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Mieście Lubawskim
Magazynier
Miejsce pracy: Bratian
Numer: StPr/24/0942
OBOWIĄZKI:
wg programu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Bratian

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Mieście Lubawskim

Podobne ogłoszenia:

16 Września 2024

Magazynier

Powiatowy Urząd Pracy w Piszu

warmińsko-mazurskie / Piaski (pow. ełcki, gm. Ełk), Piaski

  • obsługa magazynu, organizacja przestrzeni magazynowej, praca na systemie magazynowym, przyjmowanie, zamawianie i wydawanie towaru, inwentaryzacja stanów magazynowych Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wykształcenie: średnie...

Magazynier

Powiatowy Urząd Pracy w Ełku

warmińsko-mazurskie / Ełk

  • magazynier Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne: