2024-08-26 / Urząd Pracy Powiatu Olsztyńskiego

Kierownik sklepu

Urząd Pracy Powiatu Olsztyńskiego
Miejsce pracy: Olsztynek
Numer: StPr/24/0747
OBOWIĄZKI:
kontakt w języku Chińskim z Zarządem, w szczególności: informowanie Zarządu o stanie zatowarowania sklepu, o stanie magazynu, o poziomie sprzedaży, wysyłanie do Zarządu listy potrzebnych towarów handlowych, informowanie Zarządu o rozchodach towaru i o preferencjach klientów, odpowiedzialność za funkcjonowanie sklepu, w szczególności sprawne organizowanie pracy własnej i całego zespołu, przyjmowanie towarów handlowych do sklepu i rejestracja towarów w programie magazynowym, w razie potrzeby, zamawianie towarów handlowych z hurtowni prowadzonych przez przedsiębiorców z Chin.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Język: chiński, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Wymagania inne:

praca w godzinach 10.00 - 18.00;wymagania konieczne: min. 6 miesięcy doświadczenia zawodowego na tożsamym lub podobnym stanowisku;

Miejsce pracy:

Olsztynek

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Powiatu Olsztyńskiego