2024-08-20 / Super-Pharm

Kierownik Drogerii

Miejsce pracy: Górka (pow. ostródzki, gm. Ostróda)
Nr ref.: 120/2024

Super-Pharm jest silną, międzynarodową marką z długimi tradycjami w służbie zdrowia i urody. To unikalny koncept, łączący drogerię, perfumerię i optyka z najważniejszą jego częścią - apteką.
Super-Pharm to szereg możliwości zawodowych, profesjonalizm i dobra, przyjazna atmosfera pracy, współpraca oparta na zaufaniu i szansa na rozwój zawodowy.
Zapraszamy do Super-Pharm!

Zakres obowiązków:
  • Odpowiedzialność za realizację założeń sprzedażowych i marketingowych oraz prawidłowe wdrażanie projektów centralnych
  • Odpowiedzialność za prawidłowe funkcjonowanie sklepu w tym m.in. współpracę z serwisami technicznymi
  • Rekrutacja, zatrudnianie oraz zapewnienie odpowiedniego przeszkolenia personelu
  • Nadzorowanie organizacji czasu pracy podległego zespołu
  • Realizacja podstawowych zadań kadrowych oraz prowadzenie dokumentacji dotyczącej zatrudnienia, przy współpracy z działem HR
  • Inwentaryzacja środków pieniężnych w sklepie, oraz obsługa dokumentacji związanej z obiegiem gotówki
  • Współpraca z centralą w celu zapewnienia dostępności produktów dla klienta, oraz realizacja wytycznych dotyczących zasad ekspozycji towarów
  • Przestrzeganie najwyższych standardów obsługi klienta
  • Egzekwowanie przestrzegania przepisów BHP, przepisów ppoż i wewnętrznych procedur
Wymagania:
  • Minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Umiejętność zarządzania placówką i zespołem sprzedażowym
  • Praktyczna znajomość procesów i standardów sprzedażowych
  • Podstawowa wiedza z zakresu prawa pracy
  • Umiejętność posługiwania się pakietem MS Office na poziomie średnio-zaawansowanym
  • Nastawienie na realizację celu
  • Radzenie sobie z pracą pod presją czasu
  • Decyzyjność i branie odpowiedzialności za pracę swoją i podległego zespołu
  • Umiejętność budowania trwałych relacji
  • Zaangażowanie, samodzielność i otwartość na ciągłą naukę
Mile widziane:
  • Doświadczenie w branży Beauty
Oferujemy:
  • Ścieżkę rozwoju w strukturach Firmy
  • Atrakcyjny pakiet benefitów (rabaty pracownicze, opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie)
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
Więcej informacji o Super-Pharm mogą Państwo znaleźć na stronie:

www.superpharm.pl/kariera