2024-09-01 / Powiatowy Urząd Pracy w Braniewie

Kierowca samochodu dostawczego

Powiatowy Urząd Pracy w Braniewie
Miejsce pracy: Braniewo
Numer: StPr/24/0310
OBOWIĄZKI:
Rodzaj prac: Prowadzenie pojazdu samochodowego o dopuszczalnej masie całkowitej nieprzekraczającej 3,5 tony.Ogólny zakres obowiązków:1. Organizowanie stanowiska pracy kierowcy samochodu dostawczego z uwzględnieniem przepisów prawa pracy, przepisów BHP, ochrony ppoż., ergonomii, ochrony środowiska;2. Przygotowywanie samochodu dostawczego do jazdy oraz kompletowanie dokumentów niezbędnych do wykonania zadania;3. Planowanie optymalnej trasy przejazdu oraz opracowanie tras alternatywnych;4. Kierowanie samochodem dostawczym;5. Wykonywanie czynności obsługowych oraz usuwanie usterek samochodu dostawczego powstałych podczas jazdy;6. Zabezpieczanie samochodu dostawczego przed uruchomieniem i użyciem przez osoby niepowołane oraz zabezpieczenie przewożonego ładunku przed przemieszczaniem podczas jazdy także przed kradzieżą.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

Dodatkowe umiejętności: prowadzenie samochodu o DMC nieprzekraczającej 3,5 t.

Miejsce pracy:

Braniewo

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Braniewie