2024-09-05 / Powiatowy Urząd Pracy w Iławie

Kierowca kat.c+e - mechanik

Powiatowy Urząd Pracy w Iławie
Miejsce pracy: Złotowo (pow. iławski, gm. Lubawa), Złotowo
Numer: StPr/24/2078
OBOWIĄZKI:
Naprawa samochodu ciężarowego, naprawa aut.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. C + E

Wymagania inne:

Uprawnienia do wykonywania zawodu kierowcy C+E, umiejętność naprawy samochodów. Kontakt tel: 531 015 076 - Lucyna Bedra

Miejsce pracy:

Złotowo

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 do 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Iławie