2024-09-01 / Powiatowy Urząd Pracy w Iławie

Kierowca kat. c+e - wyjazdy międzynarodowe

Powiatowy Urząd Pracy w Iławie
Miejsce pracy: Lubawa
Numer: StPr/24/1880
OBOWIĄZKI:
Transport towarów różnych (trasy Polska-Szwecja).
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Kierowca ciągnika siodłowego (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)
Wykształcenie: gimnazjalne
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. C + E

Wymagania inne:

Wymagane są wszystkie uprawnienia niezbędne do wykonywania zawodu kierowcy: karta kierowcy, badania psychologiczne, aktualne badania lekarskie, uprawnienia na przewóz rzeczy. Kontakt tel. 691 035 480

Miejsce pracy:

Lubawa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 8 000 do 8 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Iławie