2024-09-13 / Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu

Kierowca-brukarz

Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu
Miejsce pracy: Elbląg
Numer: StPr/24/1285
OBOWIĄZKI:
Obowiązki kierowcy+ układanie kostki brukowej, przygotowanie podłoża, wykończenie nawierzchni brukowejJedna zmiana 7-15Oferta pracy w ramach DIWSP dla osób bezrobotnych zarejestrowanych w PUP Elbląg
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

Wymagane prawo jazdy kat. B

Miejsce pracy:

Elbląg

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu