2024-09-13 / Powiatowy Urząd Pracy w Lidzbarku Warmińskim

Kelner

Powiatowy Urząd Pracy w Lidzbarku Warmińskim
Kelner
Miejsce pracy: Lidzbark Warmiński
Numer: StPr/24/0554
OBOWIĄZKI:
obsługiwanie klienta w lokalu, odpowiedzialność za przygotowanie posiłków i napojów
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych

Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Lidzbark Warmiński

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Lidzbarku Warmińskim