2024-09-09 / Urząd Pracy Powiatu Olsztyńskiego

Kasjer - sprzedawca

Urząd Pracy Powiatu Olsztyńskiego
Kasjer - sprzedawca
Miejsce pracy: Biskupiec
Numer: StPr/24/0806
OBOWIĄZKI:
wg programu stażu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe


Wymagania inne:

Oferta stażu dla osób bezrobotnych zarejestrowanych w UPPO zamieszkałych na terenie wsi

Miejsce pracy:

Biskupiec


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Powiatu Olsztyńskiego

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

19 Września 2024

Sprzedawca/akwizytor

Powiatowy Urząd Pracy w Mrągowie

warmińsko-mazurskie / Mrągowo

  • Sprzedaż wyrobów tytoniowych na targowisku Wymagania konieczne: Zawód: Sprzedawca* (wymagany staż - lata: 1) Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B Uprawnienia: Komunikatywność Wymagania inne:
Więcej

19 Września 2024

Doradca Klienta

Adreams M. Smerda Sp.k.

warmińsko-mazurskie / Biskupiec

  • Zapewnimy Ci: średnie wynagrodzenie w okolicach 6100 zł brutto (podstawa + premia sprzedażowa), ale zauważ, że: ok. 10% naszych Doradców zarabia powyżej 9 tys. zł ponad 20% zarabia 7 – 8 tys. zł sam/a zdecydujesz, w której grupie...
Więcej