2024-08-29 / Powiatowy Urząd Pracy w Nidzicy

Inżynier budowy z uprawnieniami

Powiatowy Urząd Pracy w Nidzicy
Miejsce pracy: Rozdroże
Numer: StPr/24/0247
OBOWIĄZKI:
Bezpośredni nadzór nad prowadzonymi pracami budowlanymi, współpraca z dostawcami i podwykonawcami, kontrola jakości i terminowości pracy zgodnie z prawem budowlanym i wewnętrznymi procedurami.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), budowlane, kierunek: preferowane drogowe
Uprawnienia: prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

Znajomość prawa budowlanego, dobra znajomość obsługi komputera MS OFFICE

Miejsce pracy:

Rozdroże

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 6 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nidzicy