2024-09-10 / Urząd Pracy Powiatu Olsztyńskiego

Frezer

Urząd Pracy Powiatu Olsztyńskiego
Frezer
Miejsce pracy: Biskupiec
Numer: StPr/24/0820
OBOWIĄZKI:
Wykonywanie obróbki mechanicznej detali w zakresie frezowania zgodnie z otrzymaną dokumentacją konstrukcyjną i technologiczną.Kontrola stanu maszyn i urządzeńSystematyczna ewidencja wykonywanych zadań
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Biskupiec


Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług


Wynagrodzenie brutto:

od 29 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Powiatu Olsztyńskiego

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

18 Września 2024

Frezer

Urząd Pracy Powiatu Olsztyńskiego

warmińsko-mazurskie / Biskupiec

  • wg programu stażu Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze branżowe Wymagania inne: Oferta stażu dla osób bezrobotnych zarejestrowanych w UPPO zamieszkałych na terenie wsi
Więcej

07 Września 2024

Operator frezarki do posadzek

Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu

warmińsko-mazurskie / Elbląg

  • Frezowanie posadzek do ogrzewaniaJedna zmiana 8-16Miejsce pracy: Elbląg i teren woj.warmińsko-mazurskiegoOferta pracy w ramach DIWSP dla osób bezrobotnych, zarejestrowanych w PUP Elbląg Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe...
Więcej