2024-09-01 / Powiatowy Urząd Pracy w Węgorzewie

Fizjoterapeuta

Powiatowy Urząd Pracy w Węgorzewie
Fizjoterapeuta
Miejsce pracy: Węgorzewo
Numer: StPr/24/0195
OBOWIĄZKI:
Wykonywanie zabiegów fizjoterapeutycznych, masaż leczniczy
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, kierunek: medyczne
Wykształcenie: pomaturalne/policealne, kierunek: medyczne


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Węgorzewo


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Węgorzewie

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

18 Września 2024

Fizjoterapeuta środowiskowy - rehabilitacja domowa

RehaTherapy

warmińsko-mazurskie / Elbląg

  • U nas samodzielnie układasz sobie grafik, dzięki temu istnieje możliwość traktowania pracy z nami jako zajęcie dodatkowe (minimum 20 wizyt tygodniowo) współgrające z Twoim etatem - zachęcamy do kontaktu pracowników szpitali, ośrodków...
Więcej

26 Sierpnia 2024

Fizjoterapeuta środowiskowy - rehabilitacja domowa

RehaTherapy

warmińsko-mazurskie / Elbląg

  • U nas samodzielnie układasz sobie grafik, dzięki temu istnieje możliwość traktowania pracy z nami jako zajęcie dodatkowe (minimum 20 wizyt tygodniowo) współgrające z Twoim etatem - zachęcamy do kontaktu pracowników szpitali, ośrodków...
Więcej