2024-08-20 / Powiatowy Urząd Pracy w Kętrzynie

Elektromonter instalacji elektrycznych

Powiatowy Urząd Pracy w Kętrzynie
Miejsce pracy: Kętrzyn
Numer: StPr/24/0370
OBOWIĄZKI:
wykonywanie przebudowywanie, konserwowanie naprawa różnego typu instalacji elektrycznych jedno i trójfazowych. Wyszukiwanie i usówanie uszkodzeń w instalacjach elektrycznych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, techniczne

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Kętrzyn

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kętrzynie