2024-08-20 / Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu

Elektromechanik

Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu
Miejsce pracy: Żurawiec
Numer: StPr/24/1053
OBOWIĄZKI:
Elektromechanik samochodowy: przeprowadzanie diagnostyki, wykrywanie awarii, prace naprawcze, konserwacyjne, instalowanie urządzeń, podzespołów elektrycznych.Jedna zmiana 8-16Oferta pracy w ramach DIWSP dla osób bezrobotnych zarejestrowanych w PUP Elbląg
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

Wykształcenie min. zawodowe kierunki elektromechanik samochodowy (lub mechanik samochodowy), Minimalne doświadczenie w zawodzie elektromechanik/mechanik samochodowy, preferowane 12 miesięcy stażu pracy.Prawo jazdy kat. B

Miejsce pracy:

Żurawiec

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu