2024-08-30 / Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu

Barman-kelner

Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu
Miejsce pracy: Elbląg
Numer: StPr/24/1499
OBOWIĄZKI:
Przygotowywanie napojów, podawanie posiłkówDwie zmiany między 10.00 a 24.00 ( I zmiana 10-18, II zmiana 16-24Oferta pracy w ramach DIWSP ze wskazanym kandydatem
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

Wymagane doświadczenie lub umiejętności w zakresie przygotowywania napojów i podawaniu posiłków.

Miejsce pracy:

Elbląg

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu