2024-09-08 / Powiatowy Urząd Pracy w Iławie

Asystentka stomatologiczna

Powiatowy Urząd Pracy w Iławie
Miejsce pracy: Iława
Numer: StPr/24/1576
OBOWIĄZKI:
Asystowanie do podstawowych zabiegów ogólnostomatologicznych, chirurgii stomatologicznej, ortodoncji.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe

Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Wymagania inne:

Wykształcenie średnie/wyższe kierunkowe. Praca w systemie zmianowym w godz. 8:00-16:00, 14:00-21:00, możliwość godzin rotacyjnych oraz nadgodzin. Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV w terminie do 31.07.2024r. na adres e-mail: p.albrewczynski@pup.ilawa.pl wskazując w tytule e-maila nazwę stanowiska, którego dotyczy aplikacja.

Miejsce pracy:

Iława

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 5 384,35 do 6 850,14 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Iławie